Bezpieczny Dom – Zastosowanie – Firma

2016-06-24
Natalia Jasińska
0

zdjęcie 0 i 4

Jesteś właścicielem firmy? Często wyjeżdżasz i nie wiesz, co w tym czasie robią Twoi pracownicy? Chcesz zadbać o bezpieczeństwo klientów? Martwisz się o towar pozostawiony nocą w niestrzeżonym miejscu? Zastanawiasz się jak dopasować grafik pracowników do ilości pracy w konkretnych dniach i godzinach?

Jako właściciel firmy masz na pewno dużo obowiązków i mało czasu. Dzięki usłudze „Bezpieczny Dom” będziesz mógł zapomnieć o części z nich.

Prowadzenie firmy wiąże się często nie tylko z pracą na miejscu, ale także z częstymi wyjazdami w delegacje albo wyjściami na spotkania z klientami. Co w tym czasie robią Twoi pracownicy? Sumiennie wykonują swoje obowiązki, czy też piją kawę i zajmują się wszystkim, tylko nie pracą? Już nie musisz wymyślać w głowie odpowiedzi na to pytanie. Wystarczy, że otworzysz aplikację „Bezpieczny Dom” albo zalogujesz się na stronę www.bezpiecznydom.pl i sam szybko sprawdzisz, co robią. W ten sam sposób możesz monitorować liczbę klientów odwiedzających np. Twoją restaurację, a co za tym idzie, dopasowywać grafik pracowników do obłożenia pracą. Teraz już nigdy nie zabraknie kelnerek i kelnerów w „godzinach szczytu”.

zdjęcie 1

Twój klient zostawił portfel lub klucze w kurtce a kurtkę w poczekalni, do której wejść może każdy? Pracujesz na drogim sprzęcie specjalistycznym i boisz się, że ktoś może go ukraść? Masz towar w magazynie, którego nikt nie pilnuje? Dzięki funkcji detekcji ruchu i automatycznego nagrywania po jego wykryciu, możesz zabezpieczyć zarówno ludzi, sprzęt jak i towar. Włączasz ją i kolejna rzecz z głowy. Pamiętaj, nagrane filmy możesz pobrać i wykorzystać jako dowód.

zdjęcie 2

A jak zabezpieczyć firmę w nocy? Nie musisz już zostawiać zapalonego światła w pomieszczeniu, aby zobaczyć, co się w nim dzieje. Kamera sama przełącza się na tryb nocny. Gdy pojawi się ruch, dostaniesz powiadomienie SMSem, e-mailem oraz w aplikacji. Nawet, gdy masz wyłączony Internet, dowiesz się o alarmie dzięki SMSowi.

Zdjęcie 3

Wiedz co się dzieje! Złóż wirtualną wizytę w firmie gdziekolwiek jesteś! Upewnij się, że wszystko jest OK! Przetestuj przez 14 dni za darmo!

Podziel się:
Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookPin on PinterestShare on Tumblr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

E-mail został zapisany