Na czym właściwe polega usługa Bezpieczny Dom?

2016-02-11
Mateusz Turek
o usłudze
0
21-157x300

Bezpieczny Dom to nowatorska usługa monitoringu na żywo przez Internet!

– Zawsze i wszędzie tam gdzie masz dostęp do Internetu, zobaczysz na żywo co dzieje się w Twoim Domu.

– Cyfrowa kamera w połączeniu z aplikacją na smartfon pozwala na całodobowy podgląd monitorowanych pomieszczeń.

– Z usługi można korzystać dzięki aplikacji mobilnej (na telefonach obsługujących system Android, iOS) zainstalowanej w telefonie oraz strony WWW.

 

Uwaga! Podczas podglądu na żywo obraz ogląda jedynie upoważniony użytkownik, jest on przesyłany połączeniem typu P2P, bezpośrednim między kamerą a urządzeniem użytkownika. Zapis nagrania przechowywany jest na szyfrowanym i zabezpieczonym serwerze.

Najważniejsze! Usługa pomaga Ci budować bezpieczeństwo!
Kamera potrafi wykrywać ruch i zawsze gdy tego oczekujesz, powiadomi Cię o tym. To Ty decydujesz kiedy wykryciu ruchu należy uznać za coś ważnego i otrzymać powiadomienie. Zawsze otrzymasz powiadomienie SMSem, email’em oraz w aplikacji w gdy w Twoim domy wystąpi ruch.3Bezpieczny Dom pozwala na:

Monitoring online 24/7

Wystarczy internet i smartfon, aby móc monitorować pomieszczenie przez całą dobę, kamera rozpoznaje natężenie oświetlenia i sama przełącza się wmiędzy trybem nocnym a dziennym.

filmy1

Sterowanie kamerą

Możliwość sterowania kamerą za pomocą aplikacji oraz konta na www. Sterowanie góra-dół i prawo-lewo. Znacznie zwiększa obszar jaki można obserwować poprzez kamerę. Zobacz film

 

kam_obracanieDostęp przez darmową aplikację i konto www

Z usługi można korzystać za pomocą aplikacji Bezpieczny Dom oraz po zalogowaniu do konta na stronie www.bezpiecznydom.pl, to świetne rozwiązanie umożliwiające korzystanie z usługi osobom nie posiadającym smartfona lub gdy chcesz zobaczyć obraz na większym ekranie.
slide_home_3_s29

Możliwość robienia zdjęć

Wystarczy jedno kliknięcie, żeby uwiecznić obraz z kamery. Zdjęcie zostanie zapisane w galerii telefonu, bądź pobrane na komputer w zależności od urządzenia z jakiego korzystamy. Użytkownik może uchwycić każdą chwilę, ponieważ przycisk jest na wierzchu zaraz przy obrazie – nie trzeba go szukać, można szybko zareagować i zrobić zdjęcie.

1

Możliwość nagrywania filmów na żądanie

Wystarczy jedno kliknięcie, żeby uwiecznić obraz z kamery i stwórz rodzinne archiwum. Nagranie zostanie zapisane w archiwum, z którego użytkownik może pobrać wybrane przez siebie pliki.

1

Detekcja ruchu

Kamera wykryje ruch w pomieszczeniu i wyśle do użytkownika powiadomienie oraz rozpocznie nagrywanie. Może czuć się bezpiecznie, nic go nie ominie, ponieważ zawsze dostanie informację na swój telefon.

12

Alarm po wykryciu ruchu SMS, e-mail, w aplikacji

Włącz alarm, a kamera po wykryciu ruchu powiadomi Cię o tym poprzez e-mail, w aplikacji oraz SMSem. Bezpieczny Dom to jedyna usługa monitoringu na rynku, w której powiadomienie o wykryciu ruchu dostaniesz SMSem. Dzięki temu nawet jeśli nie masz dostępu do internetu dowiesz się o wzbudzeniu alarmu. Możesz spokojnie zająć się bieżącymi sprawami, w razie wykrycia ruchu zostaniesz powiadomiony.

slide_home_4_s30Automatyczne nagrywanie po wykryciu ruchu

Kamera wykryje ruch i rozpocznie nagrywanie.

filmy2

Kalendarz – do planowania alarmów

Kalendarz pozwala zaplanować aktywność alarmu z dokładnością co do dnia, godziny a nawet minuty. Użytkownik za pomocą kalendarza może ustawić dowolną ilość alarmów, wybierając datę i porę w jakiej ma się aktywować i dezaktywować. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą, aby alarm był aktywny codziennie w określonych porach, np. kiedy są w pracy. Planowanie alarmów pozwala zaoszczędzić czas
i mieć pewność, że nie zapomnieliśmy go aktywować.

Obraz w dzień i w nocy – kamera sama przełącza się w tryb nocny

Kamera w zależności od natężenia światła sama przełącza się między trybem nocnym i dziennym. Użytkownik nie musi tego robić ręcznie, dzięki czemu może monitorować dowolne pomieszczenie 24 godziny na dobę, bez względu na to gdzie się znajduje. Kamera w trybie dziennym przekazuje obraz kolorowy, w trybie nocnym biało-czarny, nagrywanie jest możliwe przez całą dobę.

slide_home_6_s32Bezpieczeństwo danych

Wszystkie dane łącznie z nagraniami, są w pełni bezpieczne, ponieważ obraz kamery przesyłany jest szyfrowanym łączem, dodatkowo kontroluje to operator, więc poziom bezpieczeństwa jest taki sam jak
w przypadku wysyłanie SMSów czy MMSów, nikt z zewnątrz nie ma do nich dostępu.OPIS

BF_slide_jak_to_dziala_3_s09_v2

Instalacja zajmie Ci 30 sekund

instalacja kamery 3 kroki

 

kam_BD02_bd_02kamerki

Porównanie kamer BD.01 i BD.02:

 

12

Zakup kamery możliwy przez internet www.sklep.bezpiecznarodzina.pl lub przez aplikacje Bezpieczny Dom klikając „zamów”.

Pierwsze 14 dni użytkownik testuje usługę za darmo!

Podziel się:
Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookPin on PinterestShare on Tumblr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

E-mail został zapisany