Jakie funkcje posiada kamera?

Funkcje kamery:

  1. Monitoring on-line 24/7

Możesz monitorować pomieszczenia/osoby/zwierzęta z każdego miejsca na świecie i zawsze, gdy tego potrzebujesz. Wystarczy dostęp do Internetu oraz aplikacja mobilna Bezpieczny Dom.

  1. Detekcja ruchu i alarmy

Wystarczy, że włączysz w aplikacji mobilnej detekcję ruchu, a będziesz otrzymywać powiadomienia SMS, e-mail oraz w aplikacji za każdym razem, gdy kamera wykryje ruch. Powiadomienie zawsze do Ciebie dotrze, nawet gdy masz wyłączony Internet. Powiadomienia SMS są nielimitowane i bezpłatne (działają jedynie na terenie Polski).

mobile_funkcjemobile_funkcje2

Dodatkowo, w momencie wykrycia ruchu, kamera rozpoczyna automatycznie nagrywanie. Film jest dostępny po kilkunastu sekundach na Twoim koncie użytkownika. Możesz go obejrzeć lub pobrać na swój telefon.

  1. Tryb nocny

Kamera działa również w nocy, dzięki czemu nie musisz już zostawiać zapalonego światła, aby coś widzieć. W trybie nocnym obraz jest czarno-biały a widoczność sięga, w zależności od modelu, od 10 do 30 metrów. Co najważniejsze, kamera sama rozpoznaję porę dnia i nocy i przełącza się w odpowiedni tryb automatycznie.

mobile_funkcje3

  1. Dwustronna komunikacja głosowa

Korzystając z aplikacji mobilnej Bezpieczny Dom, możesz być słyszany w pomieszczeniu z kamerą oraz słyszeć co się w nim dzieje. Wystarczy włączyć komunikację dźwiękową i przytrzymać symbol mikrofonu na ekranie aplikacji, aby być słyszanym.

mobile_funkcje4

  1. Sterowanie kamerą

Korzystając z aplikacji możesz samodzielnie sterować kamerą i oglądać obraz z kilku stron pomieszczenia (dotyczy modeli: Bd.03, BD.08, BD.010).

mobile_funkcje5

  1. Automatyczne nagrywanie

Kamera sama wykryje ruch, nagra go i prześle szyfrowanym łączem na polski serwer. Nagrania przechowywane są przez 72 h od momentu ich utworzenia. W tym czasie możesz pobrać nagranie na telefon lub komputer i przechowywać jak długo chcesz.

  1. Zdjęcia i filmy

Wystarczy jedno kliknięcie, aby uwiecznić obraz z kamery. Dzięki temu łatwo stworzysz rodzinne archiwum zdjęć i filmów.

mobile_funkcje6

Masz pytanie? Nasi konsultanci są dostępni od 8:30 do 16:30 od poniedziałku do piątku

E-mail został zapisany