Jakie funkcje posiada kamera?

Kamera posiada wiele ciekawych funkcji. Poniżej ich opis:

  1. Monitoring on-line 24/7

Możesz monitorować pomieszczenia/osoby/zwierzęta z każdego miejsca na świecie i zawsze, gdy tego potrzebujesz. Wystarczy dostęp do Internetu oraz zalogowanie się na stronie www.bezpiecznydom.pl.

  1. Detekcja ruchu i alarmy

Wystarczy, że włączysz na koncie www detekcję ruchu, a będziesz otrzymywać powiadomienia SMS, e-mail oraz w aplikacji za każdym razem, gdy kamera wykryje ruch. Powiadomienie zawsze do Ciebie dotrze, nawet gdy masz wyłączony Internet. Powiadomienia SMS są nielimitowane i bezpłatne (działają jedynie na terenie Polski).

www_funkcjewww_funkcje2

Dodatkowo, w momencie wykrycia ruchu, kamera rozpoczyna automatycznie nagrywanie. Film jest dostępny po kilkunastu sekundach na Twoim koncie użytkownika. Możesz go obejrzeć lub pobrać na swój telefon.

  1. Tryb nocny

Kamera działa również w nocy, dzięki czemu nie musisz już zostawiać zapalonego światła, aby coś widzieć. W trybie nocnym obraz jest czarno-biały a widoczność sięga 10 metrów. Co najważniejsze, kamera sama rozpoznaje porę dnia i nocy i przełącza się automatycznie w odpowiedni tryb.

www_funkcje3

  1. Kalendarz alarmów

Korzystając z konta na www, możesz ustawić w jakich godzinach alarm ma działać. Wystarczy przejść do zakładki „Alarmy”, wybrać odpowiednie parametry (dni, godziny) i aktywować alarm.

www_funkcje4

  1. Sterowanie kamerą

Korzystając z konta na www możesz samodzielnie sterować kamerą i oglądać obraz z kilku stron pomieszczenia. Sterowanie pionowe 120°, sterowanie poziome 355°.

www_funkcje5

  1. Automatyczne nagrywanie

Kamera sama wykryje ruch, nagra go i prześle szyfrowanym łączem na polski serwer. Nagrania przechowywane są przez 72 h od momentu ich utworzenia. W tym czasie możesz pobrać nagranie na telefon lub komputer i przechowywać jak długo chcesz.

  1. Zdjęcia i filmy

Wystarczy jedno kliknięcie, aby uwiecznić obraz z kamery. Dzięki temu łatwo stworzysz rodzinne archiwum zdjęć i filmów.

www_funkcje6

Masz pytanie? Nasi konsultanci są dostępni od 8:30 do 16:30 od poniedziałku do piątku

E-mail został zapisany