Monitoring. Warto czy nie?

2016-02-11
Mateusz Turek
Rozpoczęcie usługi
0

Kamery monitoringu można spotkać już niemal wszędzie, wciąż instalowane są kolejne. Trudno się łudzić, że dla korzystających z tego narzędzia jesteśmy anonimowi. Dotyczy to choćby systemów działających na osiedlach mieszkaniowych, w miejscach pracy, przedszkolach czy szkołach.

Monitoring domu jednorodzinnego czy mieszkania to elektroniczny system zabezpieczeń, którego podstawowym zadaniem jest zwiększanie poczucia bezpieczeństwa domowników oraz ochrona dóbr materialnych przed kradzieżą lub dewastacją. Dzięki wysokiej jakości kamerom możesz monitorować swoje mieszkanie, dom, garaż, biuro kiedy chcesz. Obraz z kamery zobaczysz w aplikacji na smartfon lub przez serwis www.

Ponadto, możliwość rejestracji zdarzeń w postaci materiałów wideo sprawia, że instalacje monitoringu wizyjnego są również pomocne dla policji w ściganiu sprawców powyższych przestępstw. Warto także dodać, że inwestując w monitoring wizyjny domu możemy uzyskać większe zniżki przy wykupie ubezpieczenia majątkowego.1b

Najskuteczniejszym zabezpieczeniem domu przed włamaniem i dewastacją jest połączenie instalacji monitoringu wizyjnego z systemem alarmowym. Dzięku usłudze Bezpieczny Dom otrzymasz automatycznie alarm który włącza nagrywanie, a system wysyła do Ciebie powiadomienia e-mail oraz SMS, że kamera wykryła ruch.

Testuj za darmo przez 14 dni! Aby wypróbować jak działa aplikacja należy:

1. Pobrać aplikację lub wejśc na stronę Bezpieczny Dom

2. Założyć darmowe konto i aktywować dostęp do usługi

3. Dodać kamerę do konta – Konfigurator poprowadzi krok po kroku przez proces instalacji. To naprawdę proste!

4. Gotowe!

16

 

 

 

 

Strona www: Kliknij

Dowiedz się więcej: Kliknij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

E-mail został zapisany