Na czym właściwe polega usługa Bezpieczny Dom?

2016-02-11
Mateusz Turek
o usłudze
0

Bezpieczny Dom to nowatorska usługa monitoringu na żywo przez Internet!

– Zawsze i wszędzie tam gdzie masz dostęp do Internetu, zobaczysz na żywo co dzieje się w Twoim Domu.

– Cyfrowa kamera w połączeniu z aplikacją na smartfon pozwala na całodobowy podgląd monitorowanych pomieszczeń.

– Z usługi można korzystać dzięki aplikacji mobilnej (na telefonach obsługujących system Android, iOS) zainstalowanej w telefonie oraz strony WWW.

 

Uwaga! Podczas podglądu na żywo obraz ogląda jedynie upoważniony użytkownik, jest on przesyłany połączeniem typu P2P, bezpośrednim między kamerą a urządzeniem użytkownika. Zapis nagrania przechowywany jest na szyfrowanym i zabezpieczonym serwerze.

Najważniejsze! Usługa pomaga Ci budować bezpieczeństwo!
Kamera potrafi wykrywać ruch i zawsze gdy tego oczekujesz, powiadomi Cię o tym. To Ty decydujesz kiedy wykryciu ruchu należy uznać za coś ważnego i otrzymać powiadomienie. Zawsze otrzymasz powiadomienie SMSem, email’em oraz w aplikacji w gdy w Twoim domy wystąpi ruch.3Bezpieczny Dom pozwala na:

Monitoring online 24/7

Wystarczy internet i smartfon, aby móc monitorować pomieszczenie przez całą dobę, kamera rozpoznaje natężenie oświetlenia i sama przełącza się wmiędzy trybem nocnym a dziennym.

filmy1

Sterowanie kamerą

Możliwość sterowania kamerą za pomocą aplikacji oraz konta na www. Sterowanie góra-dół i prawo-lewo. Znacznie zwiększa obszar jaki można obserwować poprzez kamerę. Zobacz film

 

kam_obracanieDostęp przez darmową aplikację i konto www

Z usługi można korzystać za pomocą aplikacji Bezpieczny Dom oraz po zalogowaniu do konta na stronie www.bezpiecznydom.pl, to świetne rozwiązanie umożliwiające korzystanie z usługi osobom nie posiadającym smartfona lub gdy chcesz zobaczyć obraz na większym ekranie.
slide_home_3_s29

Możliwość robienia zdjęć

Wystarczy jedno kliknięcie, żeby uwiecznić obraz z kamery. Zdjęcie zostanie zapisane w galerii telefonu, bądź pobrane na komputer w zależności od urządzenia z jakiego korzystamy. Użytkownik może uchwycić każdą chwilę, ponieważ przycisk jest na wierzchu zaraz przy obrazie – nie trzeba go szukać, można szybko zareagować i zrobić zdjęcie.

1

Możliwość nagrywania filmów na żądanie

Wystarczy jedno kliknięcie, żeby uwiecznić obraz z kamery i stwórz rodzinne archiwum. Nagranie zostanie zapisane w archiwum, z którego użytkownik może pobrać wybrane przez siebie pliki.

1

Detekcja ruchu

Kamera wykryje ruch w pomieszczeniu i wyśle do użytkownika powiadomienie oraz rozpocznie nagrywanie. Może czuć się bezpiecznie, nic go nie ominie, ponieważ zawsze dostanie informację na swój telefon.

12

Alarm po wykryciu ruchu SMS, e-mail, w aplikacji

Włącz alarm, a kamera po wykryciu ruchu powiadomi Cię o tym poprzez e-mail, w aplikacji oraz SMSem. Bezpieczny Dom to jedyna usługa monitoringu na rynku, w której powiadomienie o wykryciu ruchu dostaniesz SMSem. Dzięki temu nawet jeśli nie masz dostępu do internetu dowiesz się o wzbudzeniu alarmu. Możesz spokojnie zająć się bieżącymi sprawami, w razie wykrycia ruchu zostaniesz powiadomiony.

slide_home_4_s30Automatyczne nagrywanie po wykryciu ruchu

Kamera wykryje ruch i rozpocznie nagrywanie.

filmy2

Kalendarz – do planowania alarmów

Kalendarz pozwala zaplanować aktywność alarmu z dokładnością co do dnia, godziny a nawet minuty. Użytkownik za pomocą kalendarza może ustawić dowolną ilość alarmów, wybierając datę i porę w jakiej ma się aktywować i dezaktywować. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą, aby alarm był aktywny codziennie w określonych porach, np. kiedy są w pracy. Planowanie alarmów pozwala zaoszczędzić czas
i mieć pewność, że nie zapomnieliśmy go aktywować.

Obraz w dzień i w nocy – kamera sama przełącza się w tryb nocny

Kamera w zależności od natężenia światła sama przełącza się między trybem nocnym i dziennym. Użytkownik nie musi tego robić ręcznie, dzięki czemu może monitorować dowolne pomieszczenie 24 godziny na dobę, bez względu na to gdzie się znajduje. Kamera w trybie dziennym przekazuje obraz kolorowy, w trybie nocnym biało-czarny, nagrywanie jest możliwe przez całą dobę.

slide_home_6_s32Bezpieczeństwo danych

Wszystkie dane łącznie z nagraniami, są w pełni bezpieczne, ponieważ obraz kamery przesyłany jest szyfrowanym łączem, dodatkowo kontroluje to operator, więc poziom bezpieczeństwa jest taki sam jak
w przypadku wysyłanie SMSów czy MMSów, nikt z zewnątrz nie ma do nich dostępu.OPIS

BF_slide_jak_to_dziala_3_s09_v2

Instalacja zajmie Ci 30 sekund

instalacja kamery 3 kroki

 

kam_BD02_bd_02kamerki

Porównanie kamer BD.01 i BD.02:

 

12

Zakup kamery możliwy przez internet www.sklep.bezpiecznarodzina.pl lub przez aplikacje Bezpieczny Dom klikając „zamów”.

Pierwsze 14 dni użytkownik testuje usługę za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

E-mail został zapisany