Bezpieczny Dom – Zastosowanie – Firma

2016-06-24
Natalia Jasińska
0

zdjęcie 0 i 4

Jesteś właścicielem firmy? Często wyjeżdżasz i nie wiesz, co w tym czasie robią Twoi pracownicy? Chcesz zadbać o bezpieczeństwo klientów? Martwisz się o towar pozostawiony nocą w niestrzeżonym miejscu? Zastanawiasz się jak dopasować grafik pracowników do ilości pracy w konkretnych dniach i godzinach?

Jako właściciel firmy masz na pewno dużo obowiązków i mało czasu. Dzięki usłudze „Bezpieczny Dom” będziesz mógł zapomnieć o części z nich.

Prowadzenie firmy wiąże się często nie tylko z pracą na miejscu, ale także z częstymi wyjazdami w delegacje albo wyjściami na spotkania z klientami. Co w tym czasie robią Twoi pracownicy? Sumiennie wykonują swoje obowiązki, czy też piją kawę i zajmują się wszystkim, tylko nie pracą? Już nie musisz wymyślać w głowie odpowiedzi na to pytanie. Wystarczy, że otworzysz aplikację „Bezpieczny Dom” albo zalogujesz się na stronę www.bezpiecznydom.pl i sam szybko sprawdzisz, co robią. W ten sam sposób możesz monitorować liczbę klientów odwiedzających np. Twoją restaurację, a co za tym idzie, dopasowywać grafik pracowników do obłożenia pracą. Teraz już nigdy nie zabraknie kelnerek i kelnerów w „godzinach szczytu”.

zdjęcie 1

Twój klient zostawił portfel lub klucze w kurtce a kurtkę w poczekalni, do której wejść może każdy? Pracujesz na drogim sprzęcie specjalistycznym i boisz się, że ktoś może go ukraść? Masz towar w magazynie, którego nikt nie pilnuje? Dzięki funkcji detekcji ruchu i automatycznego nagrywania po jego wykryciu, możesz zabezpieczyć zarówno ludzi, sprzęt jak i towar. Włączasz ją i kolejna rzecz z głowy. Pamiętaj, nagrane filmy możesz pobrać i wykorzystać jako dowód.

zdjęcie 2

A jak zabezpieczyć firmę w nocy? Nie musisz już zostawiać zapalonego światła w pomieszczeniu, aby zobaczyć, co się w nim dzieje. Kamera sama przełącza się na tryb nocny. Gdy pojawi się ruch, dostaniesz powiadomienie SMSem, e-mailem oraz w aplikacji. Nawet, gdy masz wyłączony Internet, dowiesz się o alarmie dzięki SMSowi.

Zdjęcie 3

Wiedz co się dzieje! Złóż wirtualną wizytę w firmie gdziekolwiek jesteś! Upewnij się, że wszystko jest OK! Przetestuj przez 14 dni za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

E-mail został zapisany