Bezpieczny Dom – Zastosowanie – Rodzina

2016-05-24
Damian Schwedt
0

5

Zacznijmy może od pytania – co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu? Jedni powiedzą „praca”, inni „pieniądze”, jeszcze inni „przyjemności”, ale chyba dla większości z nas najważniejsza jest Rodzina. A jeżeli rodzina, to oczywiście jej bezpieczeństwo. I tutaj z pomocą przychodzi nam usługa „Bezpieczny Dom”, dzięki której masz pewność, że Twoja rodzina jest bezpieczna.

Ile razy zdarzało Ci się, że byłeś w pracy i zastanawiałeś się co robi Twoja partnerka? Czy przygotowuje Ci pyszny obiad, tak jak obiecała? A może chcesz sprawdzić, czy wyprasowała Ci już koszulę na jutrzejszą delegację? Drogie Panie – może chcecie sprawdzić czy Wasz partner wrócił po pracy do domu i pomaga dziecku przy odrabianiu lekcji? Przygotowuje kolację przy świecach? Albo czy czasem nie zaprosił kolegów na mecz? W środku tygodnia?!
A Twoje dzieci? Nie musisz podchodzić do łóżeczka dziecka za każdym razem, gdy chcesz sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Wystarczy, że włączysz aplikację na telefonie i w kilka sekund zobaczysz na żywo obraz z pokoju dziecka.

1

A może masz starsze dzieci? Możesz przypilnować je po szkole i sprawdzić czy (mimo szlabanu) siedzą na Facebooku albo grają na komputerze? Co robią, gdy zamykają się w pokoju z kolegami – czy nie testują żadnych używek?

2

Zostajesz dłużej w pracy? Często podróżujesz służbowo? Twoim Dzieckiem zajmuje się niania? Tyle się teraz słyszy o dziwnych zachowaniach, o przemocy w stosunku do dzieci – miej oko na nianię i sprawdź zawsze, kiedy chcesz, czy dobrze zajmuje się Twoim dzieckiem. Jeżeli zobaczysz niewłaściwe zachowanie niani, możesz ją „przywołać do porządku” za pomocą funkcji dwustronnej komunikacji głosowej w kamerze – mówisz do smarfona, a dźwięk wydobywa się z kamery! Niania usłyszy „głos z zaświatów” i następnym razem zastanowi się dwa razy, nim wykona niewłaściwy ruch 🙂

3

Pamiętaj również o funkcji nagrywania filmów. Stwórz rodzinne archiwum filmowe albo zachowaj filmy jako dowody (np. w przypadku powyżej opisanej sytuacji z nianią) – nagrania z kamer łatwo zapiszesz na komputerze, by móc je odtworzyć w każdym momencie.

 
A co jeszcze potrafi Nasza kamera? Potrafi wykryć ruch! Wystarczy, że wychodząc z domu włączysz alarm wykrycia ruchu, a otrzymasz powiadomienie SMS-em, e-mailem oraz w aplikacji za każdym razem, gdy ruch się pojawi. Ustaw kamerę na drzwi i jeżeli ktokolwiek te drzwi otworzy – dostaniesz wiadomość oraz nagranie z tego zdarzenia. Chroń dobytek swojej rodziny i miej spokojną głowę, nawet gdy masz wyłączony Internet – dowiesz się o alarmie dzięki SMS-owi. Podróżuj bez stresu. Bez względu na to jaka odległość dzieli Cię od domu, możesz być spokojny. W razie potrzeby sprawdzisz zdalnie czy wszystko w porządku.

4

Reaguj w razie zagrożenia! Wiedz co się dzieje! Złóż wirtualną wizytę w domu! Upewnij się, że wszystko jest OK! Przetestuj przez 14 dni za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

E-mail został zapisany