Bezpieczny Dom – Zastosowanie – Zwierzęta

2017-01-31
Damian Schwedt
0

Jesteś w pracy? Wyjechałeś na urlop? A może po prostu wyszedłeś na zakupy zostawiając swojego pupila w domu? Na pewno jesteś ciekawy co robi pod Twoją nieobecność. Czy za bardzo nie rozrabia? A może stoi cały czas pod drzwiami i czeka na Twój powrót? Dzięki naszej usłudze możesz zawsze i wszędzie sprawdzić co słychać u Twojego ulubieńca – psa, kota, królika, chomika… 🙂

Ile razy zdarzało Ci się, że byłeś w pracy i zastanawiałeś się co robi Twój kot? Zobacz prawdziwe oblicze swojego zwierzaka. Naciesz oczy widokiem pupila bez względu na to gdzie jesteś. Pochwal się znajomym! Wystarczy, że włączysz aplikację na telefonie i w kilka sekund zobaczysz na żywo obraz ze swojego domu.

Dzięki naszej usłudze masz również możliwość podglądu swojego pupila w nocy. Możesz się przekonać, czy Twoje zwierzaki śpią i mają się dobrze.

Zostajesz dłużej w pracy? Często podróżujesz służbowo? Powierzyłeś komuś opiekę nad swoim zwierzakiem? Miej pewność, że zwierzęta powierzone pod czyjąś opiekę mają się dobrze. Jeżeli zobaczysz niewłaściwe zachowanie opiekuna albo nawet samego zwierzaka – możesz „przywołać go do porządku” za pomocą funkcji dwustronnej komunikacji głosowej w kamerze – mówisz do smartfona, a dźwięk wydobywa się z kamery! Zwierzak usłyszy „głos Pana” i potulnie wykona polecenie 🙂

Pamiętaj również o funkcji nagrywania filmów. Stwórz swoje archiwum filmowe albo zachowaj filmy na pamiątkę – nagrania z kamer łatwo zapiszesz na komputerze, by móc je odtworzyć w każdym momencie.

A co jeszcze potrafi nasza kamera? Potrafi wykryć ruch! Wystarczy, że wychodząc z domu włączysz alarm wykrycia ruchu, a otrzymasz powiadomienie SMS-em, e-mailem oraz w aplikacji za każdym razem, gdy ruch się pojawi. Ustaw kamerę na drzwi i jeżeli ktokolwiek te drzwi otworzy – dostaniesz wiadomość oraz nagranie z tego zdarzenia. Twój psiak ma nie wchodzić do sypialni? Włącz alarm wykrycia ruchu i sprawdź czy o tym pamięta. Nawet gdy masz wyłączony Internet – dowiesz się o alarmie dzięki SMS-owi. Podróżuj bez stresu. Bez względu na to jaka odległość dzieli Cię od domu, możesz być spokojny. W razie potrzeby sprawdzisz zdalnie czy wszystko w porządku.

Już wkrótce w naszej ofercie pojawią się również kamery zewnętrzne, dzięki którym bez względu na warunki atmosferyczne będziesz mógł obserwować co robią Twoje zwierzaki przed domem, w ogródku, na podwórku. Możesz spokojnie zająć się  domowymi obowiązkami i mieć pod kontrolą swoje zwierzaki. Bądź na bieżąco i odwiedź nasz sklep: https://sklep.bezpiecznarodzina.pl/3-ochrona-domu

kamera-zewnetrzna.jpg

Stale się rozwijamy i śledzimy światowe trendy. Motywuje nas to do ciągłego ulepszania i modyfikowania funkcjonalności naszych kamer. A co nowego słychać w kwestii monitorowania zwierzaków:

 

Wdrożenie powyższych rozwiązań w naszej usłudze już testujemy i będziemy o tym informować na blogu, a wracając do teraźniejszości – przetestuj naszą usługę przez 14 dni za darmo już teraz i sprawdź co tak naprawdę robi Twój pupil, gdy nie ma Cię w pobliżu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

E-mail został zapisany