Na wstępie zarażamy pasją

2016-02-11
Mateusz Turek
bezpiezczny dom
0

Pamiętacie jeszcze czasy, kiedy Facebook nie był aplikacją na telefon a kulinarne frykasy nie prężyły się do zdjęć, bo Instagram nie istniał? To dopiero prehistoria! A może jesteście zupełnie zieloni w tym temacie, a aplikacje to nie Wasz świat? Bez obaw – przybliżymy Wam świat najnowszych technologii.

Najprostsze aplikacje są z nami cały czas – prognoza pogody czy rozkład jazdy autobusów. A dlaczego nie korzystać z podobnej usługi, żeby sprawdzić czy wychodząc z domu wyłączyliśmy żelazko? Albo w innym przypadku: Bliski ma wrócić do domu na konkretną godzinę. Mijają kolejne minuty, a wyczekiwanej osoby nie ma. Jedno kliknięcie na stronie lub rzut oka na smartfon i już wiemy, że spóźnialski stoi w korku. Sytuacja opanowana i nie trzeba się denerwować. A to tylko pierwsze z brzegu przykłady. Telefon komórkowy może być naszym centrum dowodzenia, więc czemu nie zrobić z niego centrum bezpieczeństwa?

O takich sprawach chcemy tu pisać i o takich gadżetach opowiadać. Prostych, łatwych w obsłudze i przede wszystkim – pożytecznych. Aplikacje mobilne nie gryzą, a mogą bardzo pomóc i to w dziedzinach, o które ich nie podejrzewaliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

E-mail został zapisany