Praca w podróży

2016-02-11
Mateusz Turek
bezpiezczny dom
0

Praca w delegacjach, wyjazdy na szkolenia i inne aktywności zawodowe sprawiają, że coraz rzadziej bywamy w domach. Często omijają nas szczególne chwile, których nie zrekompensuje żadna wypłata. Jest jednak rozwiązanie, które pomoże wszystkim pracującym z dala od domu.

Kamery dla każdego

O kamerkach internetowych słyszał chyba każdy i pewnie większość z nas przynajmniej jeden egzemplarz posiada. Ich rozpiętość cenowa i jakościowa jest tak szeroka, że można przebierać w rozmaitych modelach. Dodatkowo każdy laptop ma kamerę wbudowaną w obudowę, więc prawie nie sposób przed nimi uciec. I choć dla wielu rodzin kamera internetowa to często jedyny sposób na kontakt, to nie można jej przeceniać. Pośród wielu swoich zalet ma jedną wadę – nie jest urządzeniem, które działa po wyłączeniu komputera. Nie można w każdej chwili podejrzeć, co się dzieje w domu.

Komunikacyjny rytuał

Rozmowa przez domowy komunikator często zamienia się w niemal rytuał. Nie ma się z resztą czemu dziwić, kiedy z różnych względów rodziny są rozdzielone. Tylko, że nie zawsze są warunki i możliwości, by się spotkać nawet przed ekranem. Lepszym rozwiązaniem wydaje się kamera, dzięki której łatwo porozumiesz się z Bliskimi i sprawdzisz co u nich. Nie potrzeba włączonego komputera, wystarczy tylko Wi-Fi lub dostęp do Internetu przez kabel. Jak się połączyć? Instalujesz aplikację i w każdej wolnej chwili możesz zobaczyć, co się dzieje w Twoim domu. Chcesz pogadać? Też nie ma problemu – kamera i to potrafi. I dom bezpieczny i bliscy zadowoleni.

Trafny wybór

Wybrałeś kamerę i odpowiednią usługę, ustawiłeś wszystko jak trzeba i możesz się łączyć. Teraz, czy kiedy tylko będziesz tego potrzebować: w przerwie między konferencjami, w pociągu czy na nudniejszym spotkaniu. Wystarczy tylko odpalić aplikację i sprawdzić, co dzieje się w mieszkaniu. Wymieniasz kilka sekund z aplikacją, na godziny spokoju.

Dowiedz się więcej o usłudze Bezpieczny Dom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

E-mail został zapisany