Wyjeżdżasz? Zabezpiecz mieszkanie lub dom i wypoczywaj spokojnie!

2016-02-11
Mateusz Turek
bezpiezczny dom
0

Wiele podróży, wyjazdów jeszcze przed nami jak i wiele już za nami.

Nie ważne czy udajemy się na długo wyczekiwany urlop, czy też nagle musimy wyjechać. Zawsze pozostawiamy Nasz dom z całym dobytkiem bez żadnego nadzoru, a potem się zamartwiamy czy wszytsko jest wporządku. Nie musi tak być!

Jest system, który pozwala zarządzać nam swoim domem, tak jak byśmy w ogóle z niego nie wychodzili. Wiemy co się w nim dzieje przez całą dobę. Widzimy wszytsko za pomocą telefonu komórkowego lub strony www.bezpiecznydom.pl. Dodatkowo jest możliwość robienia zdjęć lub nagrywania filmów, wystarczy jedno kliknięcie, żeby uwiecznić obraz z kamery. Zdjęcie lub film zostanie zapisane w galerii telefonu lub zostanie pobrane na komputer w zależności od urządzenia z jakiego korzystamy. Możemy uchwycić każdą chwilę, ponieważ przycisk jest na wierzchu zaraz przy obrazie – nie trzeba go szukać, można szybko zareagować i zrobić zdjęcie.

Mała kamerka występująca na rynku w dwóch kolorach (białym i czarnym) posiada detekcję ruchu. Kamera wykryje ruch w pomieszczeniu oraz rozpocznie nagrywanie. Po wykryciu ruchu od razu wysyłany jest alarm SMSem, e-mail’em lub w aplikacji. Bezpieczny Dom to jedyna usługa monitoringu na rynku, w której powiadomienie o wykryciu ruchu dostaniesz SMSem. Dzięki temu nawet jeśli nie masz dostępu do internetu dowiesz się o wzbudzeniu alarmu. Możesz spokojnie zająć się bieżącymi sprawami, w razie wykrycia ruchu zostaniesz powiadomiony.

Obraz2

Kamera nagrywa obraz w dzień i w nocy –sama przełącza się w tryb nocny. Kamera w zależności od natężenia światła sama przełącza się między trybem nocnym i dziennym. Użytkownik nie musi tego robić ręcznie, dzięki czemu może monitorować dowolne pomieszczenie 24 godziny na dobę, bez względu na to gdzie się znajduje. Kamera w trybie dziennym przekazuje obraz kolorowy,
w trybie nocnym biało-czarny, nagrywanie jest możliwe przez całą dobę.

Obraz4

Zarządzajmy więc swoim domem bez względu na miejsce, gdzie jesteśmy.

Inteligentny system zarządzania kamerą jest tak proste, że nawet przy montażu niepotrzebny jest fachowiec. Każdy zrobi to sam.

Bezpieczny Dom to system, który zmieni nasz dom w inteligentny, samoistnie działający mechanizm ułatwiający życie wszystkim domownikom.

Po szczegóły dotyczące system inteligentnego domu zapraszamy na stronę: www.bezpiecznydom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

E-mail został zapisany